Adapter OPTO SC/UPC, MM OM1/OM2, DUPLEX

  • Adapter OPTO SC/UPC, MM OM1/OM2, DUPLEX
Adapter OPTO SC/UPC, MM OM1/OM2, DUPLEX
Adapter OPTO SC/UPC, MM OM1/OM2, DUPLEX
Adapter OPTO SC/UPC, MM OM1/OM2, DUPLEX
Adapter OPTO SC/UPC, MM OM1/OM2, DUPLEX
Adapter OPTO SC/UPC, MM OM1/OM2, DUPLEX
Adapter OPTO SC/UPC, MM OM1/OM2, DUPLEX
$0.48
/ szt. net
Easy return of products within 14 days from the date of purchase without giving reasons
Free delivery from $773.53

Adapter OPTO One-piece - wysokiej jakości adapter światłowodowy renomowanej marki Producenta. Adapter umożliwia połączenie dwóch złączy światłowodowych o tym samym standardzie. Adapter typu "One-Piece design" - został wykonany w technologii jednolitego odlewu, charakteryzując się wysoką jakością wykonania, lepszymi parametrami optycznymi oraz mechanicznymi (zwiększona odporność na obciążenia boczne) w porównaniu z adapterami zgrzewanymi tzw. "welded type". 
Wszystkie nasze adaptery przeszły skrupulatną kontrolę jakości, a materiały wykorzystane do ich wyprodukowania są najwyższej jakości. Adapter OPTO cechuje wysoka powtarzalność pomiaru, mała awaryjność, oraz niskie straty wtrąceniowe. 

Dane: 
Złącze: SC/UPC MM OM1/OM2
Typ: DUPLEX
Tuleja centrująca: ceramiczna
Straty wtrąceniowe IL: typ. 0.15dB, max 0.3dB

Zastosowanie:
- Wszelkiego rodzaju sieci teletechniczne
- Sieci MAN, WAN, LAN
- Sieci CATV
- FTTX, FTTH, FTTB
- Sieci xPON
- Urządzenia pomiarowe

 

Producer
Product code
A-SCU-MM-D
Ask for this product
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
This page uses cookie files to provide its services in accordance to Cookies Usage Policy. You can determine conditions of storing or access to cookie files in your web browser.
Close
pixelpixelpixelpixel