Darmowa dostawa od 3 000,00 zł

Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G.657A2 1J, SC/APC-SC/APC 100m

  • Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G.657A2 1J, SC/APC-SC/APC
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G.657A2 1J, SC/APC-SC/APC 100m
W promocji Nasz bestseller
109,38 zł
73,13 zł
/ szt. netto
Oszczędzasz 33% (36,25 zł).
PayPoOdroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz. Więcej informacji

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPoPayPo
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 3 000,00 zł
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G.657A2 1J, SC/APC-SC/APC: Wysokiej jakości Patchcord w wersji Simplex (jednowłóknowej), w swej budowie oparty na bazie popularnego kabla OPTIX cable AirFlow S-QOTKSdD 1x9/125 ITU-T G.657A2. Całkowicie dielektryczny, przeznaczony do instalacji wewnętrznych i zewnętrznych. Płaszcz patchcordów wykonany jest z wysokiej jakości Poliuretanu, dzięki czemu jest wyjątkowo odporny na szkodliwe czynniki atmosferyczne (promieniowanie UV, wysokie / niskie temperatury) oraz uszkodzenia mechaniczne, jednocześnie zachowując wysoką elastyczność.  Medium transmisyjnym jest jednomodowe włókno światłowodowe w standardzie G.657A2, które umożliwia stosowanie małego promienia gięcia (do 7.5 mm). Całość konstrukcji została wzmocniona włóknami aramidowymi (elementem nośnym w instalacjach napowietrznych), umożliwiając instalację na słupach / przęsłach rozmieszczonych w dużych odległościach.
Producent
Kod produktu
GS-SCA-SCA-SM657A-100-AIR
długość
100m
Rodzaj złącza - 1 strona
SC/APC
Rodzaj złącza - 2 strona
SC/APC
Typ włókna
AirFlow SM G.657A2 (80M SPAN)
Ilość włókien
Simplex
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixel