Darmowa dostawa od 3 000,00 zł

Patchcord ConnLink GOLD SC/APC-SC/APC 657A2 DUPLEX 5M

  • Patchcord ConnLink GOLD SC/APC-SC/APC 657A2 DUPLEXX 5M
Patchcord ConnLink GOLD SC/APC-SC/APC 657A2 DUPLEX 5M
30,52 zł
/ szt. netto
PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dniOdroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz. Więcej informacji

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPoPayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 3 000,00 zł
Patchcord ConnLink GOLD SC/APC-SC/APC 657A2 DX 5M - charakteryzuje się najlepszymi właściwościami optycznymi oraz parametrami transmisyjnymi. Zastosowanie powłoki LSZH gwarantuje niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni.
Nasze patchcordy występują w 3 standardach włókien jednomodowych:

- G.652D z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 30mm
- G.657A2 z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 7.5mm
- G.657B3 z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 5mm

Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.
Producent
Kod produktu
GD-SCA-SCA-SM657A-5
długość
5m
Rodzaj złącza - 1 strona
SC/APC
Rodzaj złącza - 2 strona
SC/APC
Typ włókna
Singlemode G.657A2
,
Singlemode G.652D
Ilość włókien
Duplex
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixel