Splitter PLC SC/APC, SM G657A1 0.9mm, 1x16 (STEEL BOX)

  • Splitter PLC SC/APC, SM G657A1 0.9mm, 1x16 (STEEL BOX)
Splitter PLC SC/APC, SM G657A1 0.9mm, 1x16 (STEEL BOX)
62,89 zł
/ szt. netto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 3 000,00 zł

Splitery światłowodowe PLC renomowanej marki OPTO, to pasywne elementy przeznaczone do budowania sieci optycznych EPON i GPON. Splittery dzielą sygnał optyczny na 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128 (w zależności od rodzaju splittera) równe porty wyjściowe.  Dzięki zastosowaniu kompaktowej obudowy Steel splittery zajmują mniej miejsca – ułatwiając montaż w przełącznicach i mufach światłowodowych. Włókna w standardzie G657A1 w powłoce o średnicy 0,9mm. Kodowanie barwne zgodne ze standardem kodowania włókien światłowodowych EIA/TIA-598. Stosując splittery optyczne możemy uzyskać topologię sieci opartą o strukturę punkt – wielopunkt, co z kolei pozwala na wykorzystanie jednego włókna światłowodowego do podłączenia większej ilości klientów.

Producent
Kod produktu
SO-PLC1x16-SCA-657A1-MET
Rodzaj złącza - 1 strona
SC/APC
Długość
1m
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel