Pigtail OPTO FC/APC (8°), SM, 1M

  • Pigtail OPTO FC/APC (8°), SM, 1M
Pigtail OPTO FC/APC (8°), SM, 1M
Pigtail OPTO FC/APC (8°), SM, 1M
Pigtail OPTO FC/APC (8°), SM, 1M
Pigtail OPTO FC/APC (8°), SM, 1M
5,85 zł
/ szt. netto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 3 000,00 zł
Wysokiej jakości Pigtail renomowanej marki producenta. Włókno jednomodowe o średnicy rdzenia 9/125, standard ITU-T G.652D. Pigtaile stosuje się głównie w instalacjach FTTx - ostatniej mili, przy zakończeniach kabli klienckich, jak również w mufach i w przełącznicach przy łączeniu i rozdzielaniu kabli magistralnych. Pigtaile pokryte są powłoką Semi-strip (możliwość zdjęcia powłoki ok. 20cm za jednym razem).





Producent
Kod produktu
P-FCA-SM-1
Typ włókna
Singlemode G.652D
Rodzaj złącza - 1 strona
FC/APC
Długość
1m
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel