12x Pigtail OPTO SC/APC (8°), SM, 2M (12 colours 0.9mm) (Box)

  • 12x Pigtail OPTO SC/APC (8°), SM, 2M (12 colours 0.9mm) (Box)
12x Pigtail OPTO SC/APC (8°), SM, 2M (12 colours 0.9mm) (Box)
12x Pigtail OPTO SC/APC (8°), SM, 2M (12 colours 0.9mm) (Box)
12x Pigtail OPTO SC/APC (8°), SM, 2M (12 colours 0.9mm) (Box)
12x Pigtail OPTO SC/APC (8°), SM, 2M (12 colours 0.9mm) (Box)
12x Pigtail OPTO SC/APC (8°), SM, 2M (12 colours 0.9mm) (Box)
12x Pigtail OPTO SC/APC (8°), SM, 2M (12 colours 0.9mm) (Box)
66,07 zł
/ szt. netto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 3 000,00 zł
12 x Pigtail OPTO SC/APC, 2 M (12 colours) (Box) – zestaw 12 pigtaili światłowodowych o  standardzie  włókna: ITU-T G.652D oraz długości 2m. Zastosowanie kodowania barwnego EIA/TIA-598 dla powłoki 0.9mm znacznie usprawnia prace spawalnicze z kablami posiadającymi włókna o tym samym kodowaniu. Wysokiej jakości złącza SC/APC posiadają ceramiczną ferrulę, która została oszlifowana pod kątem 8 stopni zapewniając  mniejsze tłumienie sygnału odbitego, co z kolei przekłada się na lepsze parametry transmisyjne całego połączenia.
Pigtail boxy znajdują zastosowanie w budowie sieci światłowodowych ostatniej mili FTTx, montowane w przełącznicach, skrzynkach oraz w szafach rackowych. 


Dane:
- Złącze: SC/APC
- Standard włókna: ITU-T G.652D
- Długość: 2m
- Kodowanie barwne: EIA/TIA-598 dla powłoki 0.9mm
- Ilość: 12 sztuk


Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.


Producent
Kod produktu
P12x-SCA-SM-2-BOX
Typ włókna
Singlemode G.652D
Rodzaj złącza - 1 strona
SC/APC
Długość
2m
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel