Pigtail ConnLink GOLD SC/UPC, SM G657A2, 1M

  • Pigtail ConnLink GOLD SC/UPC, SM G657A2, 1M
Pigtail ConnLink GOLD SC/UPC, SM G657A2, 1M
Pigtail ConnLink GOLD SC/UPC, SM G657A2, 1M
Pigtail ConnLink GOLD SC/UPC, SM G657A2, 1M
Pigtail ConnLink GOLD SC/UPC, SM G657A2, 1M
6,28 zł
/ szt. netto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 3 000,00 zł
ConnLink GOLD-  to marka wyselekcjonowanej grupy komponentów światłowodowych spełniających warunki norm klasy PREMIUM, czyli charakteryzujące się najlepszymi właściwościami optycznymi oraz parametrami transmisyjnymi.




                                                                                                 

Datasheet:
Producent
Kod produktu
GP-SCU-SM657A-1
Typ włókna
Singlemode G.657A2
Rodzaj złącza - 1 strona
SC/UPC
Długość
1m
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel