Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 20M

  • Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 20M
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 20M
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 20M
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 20M
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 20M
60,67 zł
/ szt. netto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 3 000,00 zł
Wysokiej jakości Patchcord, renomowanej marki OPTO. Patchcord w wersji Producenta, multimode, długość - 20 m, końcówki - LC/UPC i LC/UPC, na włóknie o średnicy 50/125 (OM3).




Producent
Kod produktu
D-LCU-LCU-MMOM3-20
Ilość włókien
Duplex
Rodzaj złącza - 1 strona
LC/UPC
Rodzaj złącza - 2 strona
LC/UPC
Długość
20m
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel