Patchcord ConnLink FLEX SC/APC-SC/UPC, SM G657B3, SIMPLEX, 40M

  • Patchcord ConnLink FLEX SC/APC-SC/UPC, SM G657B3, SIMPLEX, 40M
Patchcord ConnLink FLEX SC/APC-SC/UPC, SM G657B3, SIMPLEX, 40M
Patchcord ConnLink FLEX SC/APC-SC/UPC, SM G657B3, SIMPLEX, 40M
Patchcord ConnLink FLEX SC/APC-SC/UPC, SM G657B3, SIMPLEX, 40M
Patchcord ConnLink FLEX SC/APC-SC/UPC, SM G657B3, SIMPLEX, 40M
51,54 zł
/ szt. netto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 3 000,00 zł

Patchcord ConnLink FLEX - Wysokiej jakości Patchcord, renomowanej marki Connlink.


Wykorzystanie włókna w standardzie ITU-T G.657B3 umożliwia instalacje w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia (nawet do 5mm) takich jak mufy, przełącznice,  wąskie koryta kablowe czy załamania tras kablowych. Zastosowanie powłoki LSZH gwarantuje niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości dzięki czemu  zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania. Otulina patchcordów flex standardowo występuje w kolorze fioletowym, średnica powłoki wynosi 2.8mm. Patchcord w wersji SIMPLEX.

 

Typ konektorów : SC/APC-SC/UPC

Rodzaj włókna : SM G.657B3 

Grubość powłoki : 2.8 [mm]

Minimalny promień gięcia : 5 [mm]

Odporność na zgniatanie (długotrwałe) : 100 [N/10cm]

Odporność na zgniatanie (krótkotrwałe) : 500 [N/10cm]




Producent
Kod produktu
S-SCA-SCU-SM657B3-40
Rodzaj złącza - 1 strona
SC/APC
Rodzaj złącza - 2 strona
SC/UPC
Długość
40m
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel