Patchcord OPTO SC/UPC-SC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 10M

  • Patchcord OPTO SC/UPC-SC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 10M
Patchcord OPTO SC/UPC-SC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 10M
Patchcord OPTO SC/UPC-SC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 10M
Patchcord OPTO SC/UPC-SC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 10M
Patchcord OPTO SC/UPC-SC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 10M
35,94 zł
/ szt. netto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 3 000,00 zł
Wysokiej jakości Patchcord, renomowanej marki Producenta. Patchcord w wersji DUPLEX, multimode, długość - 10 m, końcówki - SC/UPC i SC/UPC, na włóknie o średnicy 50/125 (OM3).




Producent
Kod produktu
D-SCU-SCU-MMOM3-10
Typ włókna
Multimode OM3
Rodzaj złącza - 1 strona
SC/UPC
Rodzaj złącza - 2 strona
SC/UPC
Ilość włókien
Duplex
Długość
10m
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel