Patchcord OPTO SC/APC-SC/APC, SM G657A2, SIMPLEX, 45M

  • Patchcord OPTO SC/APC-SC/APC, SM G657A2, SIMPLEX, 45M
Patchcord OPTO SC/APC-SC/APC, SM G657A2, SIMPLEX, 45M
Patchcord OPTO SC/APC-SC/APC, SM G657A2, SIMPLEX, 45M
Patchcord OPTO SC/APC-SC/APC, SM G657A2, SIMPLEX, 45M
Patchcord OPTO SC/APC-SC/APC, SM G657A2, SIMPLEX, 45M
34,98 zł
/ szt. netto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 3 000,00 zł
Wysokiej jakości Patchcord, renomowanej marki Producenta. Patchcord w wersji SIMPLEX (jednowłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.657A2. Patchcordy z włóknem G.657A2 można stosować w instalacjach wymagających zredukowanego promienia gięcia, zachowując stały poziom tłumienności.




Producent
Kod produktu
S-SCA-SCA-SM657A-45
Rodzaj złącza - 1 strona
SC/APC
Rodzaj złącza - 2 strona
SC/APC
Typ włókna
Singlemode G.657A2
Ilość włókien
Simplex
Długość
45m
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel