Patchcord ConnLink GOLD SC/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 5M

  • Patchcord ConnLink GOLD SC/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 5M
Patchcord ConnLink GOLD SC/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 5M
24,98 zł
/ szt. netto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 3 000,00 zł

ConnLink GOLD - marka wyselekcjonowanej grupy komponentów światłowodowych spełniających warunki norm klasy PREMIUM, czyli charakteryzujące się najlepszymi właściwościami optycznymi oraz parametrami transmisyjnymi. Zastosowanie powłoki LSZH gwarantuje niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni.

Nasze patchcordy występują w 3 standardach włókien jednomodowych:


- G.652D z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 30mm

- G.657A2 z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 7.5mm

- G.657B3 z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 5mm


Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości dzięki czemu  zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania. 



                                                                                                 

Datasheet:
Producent
Kod produktu
GD-SCA-SCU-SM-5
Rodzaj złącza - 1 strona
SC/APC
Rodzaj złącza - 2 strona
SC/UPC
Ilość włókien
Duplex
Długość
5m
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel